Çanakçı Otomotiv Hakkında

Çanakçı Otomotiv Hakkında

Bakım onarım ve parça değişim hizmetinin öncü adresi olarak kurulan servisimiz, Bosch güvencesinde ve üst düzey marka kalitesinde servisler arasında çok önemli bir yere sahip olmuştur. Aracınızın bakımını, onarımını ve gerektiği zaman en kaliteli tedarikle birlikte parça değişimi hizmetini, büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Yollarda sizin için güvenlik ve konfor tedarik eden servisimiz, sahip olduğu teknoloji ve imkânlarla sizin için en kaliteli hizmetleri sunmayı kendine görev olarak kabul etmiştir. Müşteri memnuniyeti, müşteri güvenliği ve konfor açısından aradığınız tüm imkânları servisimizde güvenle bulabilirsiniz. Aracınızın her türlü sistemi ve aksamı yolculuk esnasında sizi destekleyecek, aracınızın konforlu rahat ve güvenli ulaşımına büyük katkı sağlayacaktır. 

Üzerimize düşen görevleri çok iyi bildiğimiz gibi, servisimize müracaat eden bütün araçların ihtiyaçlarını tespit edip eksiklerini en iyi ve yüksek standartlarla karşılamaya devam etmekteyiz. Bakım, onarım ve düzenli parça değişim hizmetlerinde, belli bir sırayı takip etmekteyiz. Bakım hizmetleri aracın rutin ihtiyaçlarını karşılamak için önemli olurken, servisimizde bulunan atölyeler, istasyonlar, pek çok aracın aynı anda yüksek seviyeli hizmeti almasını mümkün kılmaktadır. Bilgisayarlı teknolojilerle birlikte tespit cihazlarımız ve aynı zamanda tecrübesi, deneyimi üst düzeyde olan personelimiz, her zaman hizmetinize hazırdır. 
 
Aracınızın baştan sona eksiksiz şekilde ihtiyaçlarını karşılamak en temel görevlerimiz arasında bulunur. Bakım-onarım faaliyetlerini, hem garanti kapsamı içinde hem de dışında olmak üzere gerçekleştiririz. Bakım esnasında tespit edilmiş sorunların giderilmesinde, uzman servis ve teknik ekipler hemen devreye girip çözüm üretir. Gerektiğinde tamir hizmetleri veren servisimiz, parça değişimi gerekli olduğunda en kaliteli parçanın tedarik edilmesini ve montajını sağlar. Aracınız baştan sona eksiksiz bir hizmetle servisimizden çıkar. Temel amacımız yıllardan beri insanlara güven vermek ve kaliteli hizmet sunmak olmuştur. Aynı zamanda ekonomik çözümler üretme konusunda, servisimizin yıllardan beri çok başarılı adımları söz konusu olmuştur.
 
Bosch marka güvencesi ve bizim markamızın ortak yürüttüğü çalışmalar, araçlara kaliteli hizmeti getirmektedir. Ekonomik ve uygun çözümlerin adresi olarak aracınız ve sizin için en iyi servis hizmeti hazırlayıp size sunmaya devam ediyoruz.